Ordinace praktického lékaře v Lázních Kynžvart  bude v průběhu celého dubna pouze v odpoledních hodinách.

Od 15.4.2024 do odvolání je uzavřena knihovna v Dolním Žandově - provozní důvody.

První noční discgolfový turnaj v Dolním Žandově

V pátek 17.3. proběhl na discgolfovém hřišti noční turnaj.

Klub  @Caurus Egra - Disc Golf Cheb pořádal v pátek 17. 3. večer doprovodný turnaj v Disc Golfu na hřišti v Dolním Žandově, ve volnočasovém centru za budovou základní školy.

Na turnaj přijelo 36 hráčů z několika českých klubů (Caurus Egra, Discgolf Mariánské Lázně, Discgolf Plzeň, Budweis Discgolf Club, Discgolf Club Praha, DeGen Liberec, Hunters Strakonice, Discgolf Club Jablonec nad Nisou, Discgolf Club Players Cheb), kteří odehráli 3 kola.

Soutěžilo se ve třech kategorií. Kategorii MA1 vyhrál Tomáš Šilhánek - Discgolf Plzeň, kategorii FA1 vyhrála Markéta Sedláková - Discgolf Club  Praha a kategorii Junioři vyhrál Jan Soukup - Discgolf Plzeň.

Datum vložení: 21. 3. 2023 12:14
Datum poslední aktualizace: 21. 3. 2023 12:25
Autor: Alena Nociarová